“Esperientzia, arreta arina eta hurbileko tratua, benetan axola zaizkizun gaietan zentratu zaitezen”

Gure konpromezua duzu, zure arazoak eta erronkak gureak balira bezala jorratuko ditugula. Inplikazioa, ahalegina eta zorroztasuna negoziaezinak dira. Haiekin konta dezakezu.

Fideslan izatea konplikatua dena erraza bihurtzea da. Uneoro bizitza errazteko eta zure kudeaketak modu arin, zuzen eta berezian konpontzeko bokazioa izatea da.

Kudeaketa bakoitzean sartzen ditugu frogatutako esperientzia, zintzotasuna, gaiari buruzko ezagutza teknikoa eta etengabeko ikaskuntza, oso lasai egon zaitezen. Hori da kontua.

Azkenean, konpontzea da kontua. Eta gure bizitasuna eta energia erabiltzea irtenbide bat emateko.. Gure eraldaketa digitala gure dinamismoa handitzera dator.

Hauek dira gure bezeroekin ditugun harremanen oinarrizko 7 baldintzak:

Hitzezko kontratuek idatzitakoek bezain beste balio dute, eta emandako hitza bete beharrekoa da guretzat. Gure jokaeraren oinarrizko printzipioak, gure jardueraren oinarri edo etorkizuneko promesa sendo gisa, hauek dira:

  • Taldea 2

    Konfidantza behin bakarrik galtzen da.

    Horregatik, bezero bakoitzari eskainitako ahalegin guztiak, fidagarritasuna transmititzeko, lortzeko eta mantentzeko, bideratzen ditugu.
  • Taldea 2

    Gure zerbitzu guztiek derrigorrezko bi baldintza dituzte.

    Lehena ezagutza da, lehiaren oinarria. Badakigu zer egiten dugun.
  • Taldea 2

    Gertutasuna da nahitaezko beste baldintza.

    Irisgarritasuna, tratu erraza, arazoren bat dagoenean jasotzen den telefonoa, erantzun lasaigarria.
  • Taldea 2

    Esperientzia duen aditu baten eskuetan egoteak lasaitasuna ematen du.

    Aditu zorrotza, inplikatua eta zintzoa. Zenbat balio du horrek? Horixe da, hain zuzen ere, eskaintzen dizuguna.
  • Taldea 2

    Bizitza laburregia da jarduera bat baino gehiagotan aditua izateko.

    Horregatik da hain garrantzitsua gure bezeroentzako, ondo ezagutzen ez dituzten gaietan, gauzak errazten dizkien norbaiten laguntza. Laguntzaile hau da Fideslan.
  • Taldea 2

    Fideltasuna, egunero erakusten da. Ahaleginarekin eta dedikazioarekin.

    Baita, abstraktua bezain funtsezkoa den ziurtasunarekin. Lana ondo egiten duzula sinetsiz. Guztia ondo dagoela jakinda.
  • Taldea 2

    Fideslanen, orri bakoitzean, elkarrizketa bakoitzean, kontratu bakotzean dago konfidantza.

    Konfiantza dagoenean, harremana erraza eta eraginkorra da.

Taldea

Esperientzia duten profesionalen diziplina anitzeko taldea gara, 1999. urtetik lanean. Inplikatutako pertsonak, hurbilekoak eta malguak, zure egunerokoan eta negozioaren ikuspegian gidatzeko beharrezko ezagutza dutenak. Gure taldea da. Eta zurea.

taldea-fideslan
arantza-saizar

Arantza Saizar

 

asaizar@fideslan.com
Aholkularitza fiskala eta lan aholkularitza

LINKEDIN

Mikel Saizar

 

msaizar@fideslan.com
Zuzendari orokorra eta negozio aholkularitza

LINKEDIN

Estibaliz Saizar

 

esaizar@fideslan.com
Aholkularitza fiskala eta lan aholkularitza

LINKEDIN

arantza-aranzabe

Arantza Aranzabe

aaranzabe@fideslan.com
Administrazioa eta lan aholkularitza

LINKEDIN

irene-rodriguez

Irene Rodríguez


irene@fideslan.com
Aholkularitza fiskala eta kontabilitate aholkularitza

LINKEDIN
ander-sagastume

Ander Sagastume

 

ander@fideslan.com
Aholkularitza fiskala, kontabilitate eta negozio aholkularitza

LINKEDIN

Marijo Murelaga

 

marijo@fideslan.com
Aholkularitza fiskala, lan eta kontabilitate aholkularitza

LINKEDIN

Larraitz Burgoa

 

larraitz@fideslan.com
Aholkularitza fiskala eta lan aholkularitza

LINKEDIN

Iraide Manzisidor


iraide@fideslan.com
Aholkularitza fiskala, lan eta kontabilitate aholkularitza

LINKEDIN

leire-goikoetxeta

Leire Goikoetxeta

 

leire@fideslan.com
Aholkularitza fiskala, lan eta kontabilitate aholkularitza

LINKEDIN

jon-eizagirre

Jon Eizagirre


jon@fideslan.com
Aholkularitza fiskala eta kontabilitate aholkularitza

LINKEDIN