“Esperientzia, arreta arina eta hurbileko tratua, benetan
axola zaizkizun gaietan zentratu zaitezen”

Gure konpromezua duzu, zure arazoak eta erronkak gureak balira bezala jorratuko ditugula. Inplikazioa, ahalegina eta zorroztasuna negoziaezinak dira. Haiekin konta dezakezu.

Fideslan izatea konplikatua dena erraza bihurtzea da. Uneoro bizitza errazteko eta zure kudeaketak modu arin, zuzen eta berezian konpontzeko bokazioa izatea da.

Kudeaketa bakoitzean sartzen ditugu frogatutako esperientzia, zintzotasuna, gaiari buruzko ezagutza teknikoa eta etengabeko ikaskuntza, oso lasai egon zaitezen. Hori da kontua.

Azkenean, konpontzea da kontua. Eta gure bizitasuna eta energia erabiltzea irtenbide bat emateko. Gure eraldaketa digitala gure dinamismoa handitzera dator.

Hauek dira gure bezeroekin ditugun harremanen oinarrizko 7 baldintzak:

Hitzezko kontratuek idatzitakoek bezain beste balio dute, eta emandako hitza bete beharrekoa da guretzat. Gure jokaeraren oinarrizko printzipioak, gure jardueraren oinarri edo etorkizuneko promesa sendo gisa, hauek dira: 

  • Taldea

    Konfidantza behin bakarrik galtzen da.

    Horregatik, bezero bakoitzari eskainitako ahalegin guztiak, fidagarritasuna transmititzeko, lortzeko eta mantentzeko, bideratzen ditugu.
  • Taldea

    Gure zerbitzu guztiek derrigorrezko bi baldintza dituzte.

    Lehena ezagutza da, lehiaren oinarria. Badakigu zer egiten dugun.
  • Taldea

    Gertutasuna da nahitaezko beste baldintza.

    Irisgarritasuna, tratu erraza, arazoren bat dagoenean jasotzen den telefonoa, erantzun lasaigarria.
  • Taldea

    Esperientzia duen aditu baten eskuetan egoteak lasaitasuna ematen du.

    Aditu zorrotza, inplikatua eta zintzoa. Zenbat balio du horrek? Horixe da, hain zuzen ere, eskaintzen dizuguna.
  • Taldea

    Bizitza laburregia da jarduera bat baino gehiagotan aditua izateko.

    Horregatik da hain garrantzitsua gure bezeroentzako, ondo ezagutzen ez dituzten gaietan, gauzak errazten dizkien norbaiten laguntza. Laguntzaile hau da Fideslan.
  • Taldea

    Fideltasuna, egunero erakusten da. Ahaleginarekin eta dedikazioarekin.

    Baita, abstraktua bezain funtsezkoa den ziurtasunarekin. Lana ondo egiten duzula sinetsiz. Guztia ondo dagoela jakinda.
  • Taldea

    Fideslanen, orri bakoitzean, elkarrizketa bakoitzean, kontratu bakotzean dago konfidantza.

    Konfiantza dagoenean, harremana erraza eta eraginkorra da.

Taldea

20 urteko esperientzia duten profesionalen diziplina anitzeko taldea gara. Inplikatutako pertsonak, hurbilekoak eta malguak, zure egunerokoan eta negozioaren ikuspegian gidatzeko beharrezko ezagutza dutenak. Gure taldea da. Eta zurea.

Iñaki Saizar

isaizar@fideslan.com
Negozio kontsultoria

Arantza Saizar

asaizar@fideslan.com
Aholkularitza fiskala eta lan aholkularitza

Mikel Saizar

msaizar@fideslan.com
Negozio kontsultoria

Estibaliz Saizar

esaizar@fideslan.com
Aholkularitza fiskala eta lan aholkularitza

Irene Rodríguez

irene@fideslan.com
Administrazioa

Maider Laka

maider@fideslan.com
Aholkularitza fiskal eta kontabilitatea

Larraitz Burgoa

lburgoa@fideslan.com
Aholkularitza fiskal eta kontabilitatea

Katia Gude

katia@fideslan.com
Aholkularitza fiskal eta kontabilitatea

Iraide Manzisidor

iraide@fideslan.com
Aholkularitza fiskal eta kontabilitatea

Marijo Murelaga

marijo@fideslan.com
Kontabilitate aholkularitza